Esileht
Jõulukuu pakkumine

Jõulukuu pakkumine uutele liitujatele!

Tule naudi mitmekülgset meelelahutust – detsembris liitujatele on Hõbe-, Kuld- või Teemantpaketi esimene kuu tasuta ja üks lisapakett ka tasuta! Kõik veel sellel aastal liitujad osalevad ka Apollo kinopiletite ja Piletilevi kinkekaartide loosimisel.

Vali ise, milliseid kanaleid meie mitmekülgsele paketile veel lisaks soovid:

 

Teemantpaketist leiad nii Sina kui ka Sinu pereliikmed meelepäraseid saateid, sarju ja filme vastavalt oma meeleolule. See on suurima kanalite hulga ja võimalustega õhu kaudu leviv televisioonipakett Eestis ning sisaldab juba kõiki meie lisakanaleid! Teemantpakett sisaldab 50 kodu- ja välismaist telekanalit, järelvaatamist, mobiiliäppi ja internetis wwww.tvplaypremium.ee keskkonnas reklaamivabalt filmide, saadete ja sarjade vaatamist. Teenusele on võimalik lisada kiire 4G internet koos tasuta ruuteriga. Teemantpaketi kanalivaliku leiad siit!

 

Kuldpaketis leidub mitmekülgset meelelahutust igale vanusele ja maitsele. Kanalivalikusse kuuluvad populaarsed filmi-, spordi-, uudiste-, laste-, teadus- ja loodussaadete kanalid ning loomulikult Eesti ja Vene kanalid. Teenusele on võimalik lisada kiire 4G internet koos tasuta ruuteriga. Telekanalite otseeetris vaatamisele lisaks saab TVPlay Home Kuldpaketi klient saateid ka endale sobival ajal järele vaadata ning TVPlay Home mobiiliäpiga on kogu meelelahutus mobiilis Sinuga kõikjal kaasas. Kanalivaliku Kuldpaketis leiad siit!

Kuldpaketile saad soovi korral lisaks võtta Täiskasvanute kanalid või HD Pluss kanalid.

 

Hõbepakett sisaldab valikut peamistest meelelahutuskanalitest. Siit leiad kõik populaarsed eesti telekanalid, ohtralt lastele mõeldud kanaleid, tõsielusaadetele ja uudistele pühendunud kanalid, elustiilikanalid ja populaarsed vene kanalid. Kanalivalikut näed siit!

Hõbepaketile saad soovi korral juurde võtta just Sind huvitavaid lisakanalite pakette.

 

TVPlay Home kanalid ka mobiilis

TVPlay Home rakendus ehk lihtsamalt öeldes mobiiliäpp annab Sulle võimaluse vaadata telefonis ja teistes nutiseadmetes kõiki Sinu paketis olevaid TVPlay Home telekanaleid. Nii saad oma lemmiksaateid ka kodust väljas olles nautida. Samuti pakub rakendus telekanalite järelvaatamise võimalust – saad vaadata saateid, sarju ja filme endale sobival ajal ja olenemata telekavast. Lisaks on nutiseadmes saadaval Videomaailm populaarseimate telesaadetega. Vaata siis kui Sulle sobib ja seda, mida Sa parasjagu soovid!

  1. Kogu TV-meelelahutus on Sinuga kaasas. Vaata oma lemmiksaateid, uudiseid, spordiülekandeid või lastesaateid, kus iganes Sa viibid.
  2. Pereliikmed saavad samal ajal erinevaid kanaleid ja saateid vaadata. TVPlay Home rakendust saab paralleelselt vaadata neljast nutiseadmest.
  3. Vaata seda, mida soovid, just siis kui Sulle sobib. TVPlay Home rakenduses näed kõiki TVPlay Home telekanaleid reaalajas, aga võid saateid järele vaadata endale sobival ajal. Järele vaadata saab saateid kuni 7 päeva.

Loe lisaks siit!

Detsembris Hõbe-, Kuld- või Teemantpaketiga liitunud klientide vahel loosime välja 10 Apollo kinopiletit (staaritoolid) ja 10 Piletilevi kinkekaarti.

Ära jäta võimalust kasutamata ning saada meile oma kontaktid (paremal asuva vormi kaudu). Helistame ja aitame just Sinule sobiva paketi valida!

 

KAMPAANIATINGIMUSED

Kampaaniat korraldab TV Play Baltics AS asukohaga Peterburi tee 81, 14115 Tallinn (edaspidi TVPlay Home).

  1. Kampaania toimub ajavahemikul 01.12.2018 – 31.12.2018.
  2. Kampaanias osalevad kõik uued TVPlay Home teleteenuste kliendid, kes liituvad teleteenusepaketiga kampaania perioodil.
  3. Kõigi kampaania raames liitunud klientide vahel loositakse 03.01.2019 välja 10 ApolloStar kinopiletit ja 10 Piletilevi kinkekaarti.
  4. TVPlay Home’il on õigus vastava vajaduse tekkimisel teha muudatusi või täpsustusi kampaaniatingimustes, paigutades sellekohased teated kodulehele tvplayhome.ee.
  5. Loosimine viiakse läbi arvuti abil juhuvaliku teel. Võidu väärtust rahas välja ei anta.
  6. Kampaaniaga seoses tekkivate küsimuste korral on kliendil võimalik pöörduda TVPlay Home’i poole e-maili teel hoolime@tvplayhome.ee või kliendiinfotelefonil 6 989 000

 

Soovin pakkumist!
Sinu nimi
Telefon
E-mail
1 / 3

Sisesta oma andmed ja soovid.

Sinu nimi
Telefon
E-mailTeade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, nõustud küpsiste kasutamise põhimõtetega. Vaata, kuidas küpsistest loobuda siit.