fbpx
Esileht

Põnevad telekanalid ja piiramatu internet!

Tule naudi mitmekülgset meelelahutust – pakume Sulle meie populaarseimat telepaketti Kuld koos piiramatu 4G internetiga vaid 30€ eest kuus! Liitumine on tasuta, paigaldus ja seadmed (hübriid-digiboks, satelliitantenn, wifiruuter) samuti tasuta!

Kuld paketis on suur valik mitmekülgset meelelahutust kogu perele. Kanalivalikusse kuuluvad populaarsed filmi-, spordi-, uudiste-, laste-, teadus- ja loodussaadete kanalid ning loomulikult Eesti ja Vene kanalid. Tutvu Kuld paketi kanalivalikuga siin!

Telekanalite otseeetris vaatamisele lisaks saab TVPlay Home Kuld paketi klient saateid ka endale sobival ajal järele vaadata ning TVPlay Home mobiiliäpiga on kogu meelelahutus mobiilis Sinuga kõikjal kaasas.

 

Järelvaatamise teenus

Järelvaatamine on TVPlay Home uus mugav teenus, mis võimaldab filme, sarju ja saateid vaadata endale sobival ajal. Selleks, et järelvaatamise teenust kasutama hakata, peab Sinu digiboks olema ühendatud internetiga.

Järelvaatamise teenusega saad vaadata TVPlay Home telekanaleid reaalajale lisaks ka tagantjärele. Võid tele-eetris olnud saateid, sarju ja filme vaadata lausa 7 päeva hiljem. See annab võimaluse vaadata just neid saateid, mida soovid ja just siis kui Sinule sobib. Saad telekava peal liikuda 7 päeva ajas tagasi ja vaadata valikus olevaid saateid. Võid neid pausi panna ja hiljem edasi vaadata, võid kerida edasi ja tagasi ning põnevaid kohti uuesti vaadata.

Loe lisaks siit!

 

Telekanalid ka mobiilis

TVPlay Home rakendus ehk lihtsamalt öeldes mobiiliäpp annab Sulle võimaluse vaadata telefonis ja teistes nutiseadmetes kõiki Sinu paketis olevaid telekanaleid. Nii saad oma lemmiksaateid ka kodust väljas olles nautida. Samuti pakub rakendus telekanalite järelvaatamise võimalust – saad vaadata saateid, sarju ja filme endale sobival ajal ja olenemata telekavast. Lisaks on nutiseadmes saadaval Videomaailm populaarseimate telesaadetega. Vaata siis kui Sulle sobib ja seda, mida Sa parasjagu soovid!

  1. Kogu TV-meelelahutus on Sinuga kaasas. Vaata oma lemmiksaateid, uudiseid, spordiülekandeid või lastesaateid, kus iganes Sa viibid.
  2. Pereliikmed saavad samal ajal erinevaid kanaleid ja saateid vaadata. TVPlay Home rakendust saab paralleelselt vaadata neljast nutiseadmest.
  3. Vaata seda, mida soovid, just siis kui Sulle sobib. TVPlay Home rakenduses näed kõiki TVPlay Home telekanaleid reaalajas, aga võid saateid järele vaadata endale sobival ajal. Järele vaadata saab saateid 7 päeva ja spordiülekandeid 2 päeva.

Loe lisaks siit!

Ära jäta võimalust kasutamata ning saada meile oma kontaktid (paremal asuva vormi kaudu). Helistame Sulle tunni aja jooksul tagasi (E-P 9:00-20:00) ja teeme personaalse pakkumise!

Soovin pakkumist
Sinu nimi
Telefon
E-mail
Soovin pakkumist:
Kommentaarid1 / 3

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, nõustud küpsiste kasutamise põhimõtetega. Vaata, kuidas küpsistest loobuda siit.