fbpx
Esileht
Liitu TVPlay Home telepaketiga ja saad kaasa 20-eurose Olerexi kinkekaardi

TVPlay Home (endine Viasat) toob kvaliteetse telepildi kõikjale Eestis, ka kõige kaugemasse külla! Kvaliteetne telepilt tuleb satelliidilt ja ei sõltu kaabli olemasolust ega mobiilimastidest.

Tahad nautida mitmekülgseid telekanaleid, häid filme, saateid ja sarju, põnevaid spordiülekandeid ja palju muud? Liitu kohe, sest praegu on esimene kuu tasuta, paigaldus ja seadmed on meil tasuta ning kingiks anname 20-EUROSE OLEREXI KINKEKAARDI.

Helista meile kohe 698 9000 ja teeme Sulle sobiva pakkumise!

Kodu+ pakett sisaldab mitmekülgset kanalivalikut, sh kuuluvad paketti parimad filmikanalid, ainsaid eestikeelsed spordikanalid,  loomulikult kõik Eesti ja hulganisti Vene kanaleid,  aga ka uudiste-, laste-, teadus- ja loodussaadete kanalid. Mitmed kanalid on HD-kvaliteedis. Lisaks leiad tasuta ja ilma reklaamideta ligi 6000 filmi, saadet, sarja meie videomaailmast ja ligi 600 pidevalt uuenevat põnevat filmi ja sarja ootavad sind TVPlay Premiumis. Kusjuures Premiumis on lastele multikad kõik eesti keeles ja ilma reklaamideta. Vaadake oma lemmikuid telerist, arvutist või mobiilist, otse või hiljem järele, just nii nagu Teile sobib! Kodu+ pakett pakub mitmekülgset meelelahutus kogu perele. Kodu+ paketi kanalivaliku leiad siit!

 

Kodu pakett sisaldab mitmekülgset meelelahutust igale vanusele ja maitsele. Kanalivalikust leiad populaarsed filmi-, spordi-, uudiste-, laste-, teadus- ja loodussaadete kanalid ning loomulikult Eesti ja Vene kanalid. Lisaks leiad tasuta ja ilma reklaamideta ligi 6000 filmi, saadet, sarja meie videomaailmast ja ligi 600 pidevalt uuenevat põnevat filmi ja sarja ootavad sind TVPlay Premiumis. Kusjuures Premiumis on lastele multikad kõik eesti keeles. Vaadake telerist, arvutist või mobiilist, otse või hiljem järele, just nii nagu Teile sobib! Kodu paketi kanalitega saad tutvuda siin!

 

Starter pakett sisaldab valikut peamistest meelelahutuskanalitest. Siit leiad kõik populaarsed Eesti telekanalid, filmikanali TV1000, laste lemmikud Kidzone ja Nickelodeon, tõsielusaadetele ja uudistele pühendunud kanalid, elustiilikanalid ja populaarsed Vene kanalid. Lisaks saad tasuta ja ilma reklaamideta vaadata ligi 6000 filmi ja saadet meie videomaailmast ning saad ligipääsu TVPlay Premiumi osadele filmidele ja sarjadele. Nautige meelelahutust telerist, arvutist või mobiilist, otse või hiljem järele, just nii nagu Teile sobib! Starter paketi kanalivalikut näed siit!

 

LIITUMINE ON LIHTNE

TVPlay Home telekanalite vaatamiseks pole internetti vaja. Kvaliteetne telepilt tuleb otse satelliidilt. Seadmed (digiboksi ja satelliitantenni) anname ning paigaldame tasuta. Sõlmime 24-kuulise lepingu ja garanteerime hinna kaheks aastaks.

Kui Sul on küsimusi, siis helista meile 698 9000 ja meie teenindajad selgitavad hea meelega kõik üksipulgi lahti!

 

SOOVID KA INTERNETTI?

Videomaailm, järelvaatamine ja TVPlay Premium vajavad interneti ühendust. Kõikidele pakettidele on võimalik lisada piiramatu 4G internet. Võttes meilt interneti, saad ruuteri kaasa tasuta!

Helista meile 698 9000 või jäta oma kontaktid ja helistame Sulle ühe tööpäeva jooksul tagasi!

 

Kampaania tingimused

Soovin pakkumist uutele telepakettidele!
Nimi
Telefon
E-mail

Lisainfo ja kommentaarid


1 / 3

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, nõustud küpsiste kasutamise põhimõtetega. Vaata, kuidas küpsistest loobuda siit.