fbpx
Esileht
TVPlay Sports

Eestikeelsed spordikanalid TVPlay Sports ja TVPlay Sports+ HD-kvaliteedis

Uus telekanal spordisõpradele – TVPlay Sports+ HD

Alates tänasest on Baltikumi spordifännidel võimalus lisaks TVPlay Sportsile elada kaasa ka uuele HD-pildikvaliteediga spordikanalile TVPlay Sports+. Uus telekanal toob eestlasteni veelgi rohkem spordiülekandeid, millest üle 3000 tunni on otseülekanded. See on ligi 1500 spordiüritust aastas.

 

Viimase 10 aasta jooksul on All Media Baltics (endine MTG) pakkunud oma vaatajatele parimaid kaadreid olulistest spordisündmustest üle maailma ja seda TVPlay Sportsi (endise Viasat Sport Balticu) vahendusel. Oleme olnud tunnistajaks Cristiano Ronaldo ja Lionel Messi triumfile UEFA Meistrite liigas, jälginud korvpalli maailma ja Euroopa meistrivõistlusi, lisaks olulisi Euroliiga turniire. Motospordi huvilistel on olnud võimalus elada kaasa adrenaliinirohketele MotoGP, Speedway NASCARi ja IndyCar etappidele. Paraku jõudis kätte punkt, kus ülekandeid, mida hea meelega spordifännidele näitaks oli rohkem kui telekanalil mahtu. Seega toome oma televaatajateni uue spordikanali TVPlay Sports+’i, kus on planeeritud näidata ligi 1500 spordisündmust aastas, ehk üle 3000 spordi otseülekande.

 

Kalev Kruus, TVPlay Sports ja TVPlay Sports+ sisujuht:

Kauaoodatud ja tegelikult veidi uskumatuna tunduv unistus saab nüüd teoks. Eesti televaatajale lisandub veel üks ainult spordile keskendunud kanal. 10 aastat tagasi, kui alustas toonane Viasat Sport Baltic, sai üsna peagi selgeks, et kõik meie valduses olevad spordiülekannete  õigused ei mahu üheaegselt otsepildis ekraanile. Tuli teha valikuid, mis teadagi alati kõigile ei meeldinud. Valikuid peame tegema ka täna, kuigi olemasolevale TVPlay Sports kanalile lisandub juurde TV Play Sports+, mis teeb kahe kanali peale kokku üle 6000 tunni tippsordi otseülekandeid aastas, mida on ikkagi üsna väärikas ports. Aga päris kindlasti annab uus kanal meile rohkem vabadust kavade koostamisel ja televaatajale vabadust valida omale meelepärane otseülekanne HD-kvaliteedis ja kodumaise kommentaariga.

 

TVPlay Sports+ vahendusel jõuavad vaatajani UEFA Meistrite liiga, Euroopa liiga, Inglismaa jalgpalli kõrgliiga, lisaks olulisemad golfiülekanded, ülekanded moto- ja eksreemspordist, pokker jpm.

 

TVPlay Home kliendid, kellel on põhipaketiks Teemant või Kuld või kes on tellinud endale HD Pluss või spordikanalite teemapaketi leiavad TVPlay Sports+ kanali positsioonilt number 12. Seda eeldusel, et klient on teinud varasemalt palutud digiboksi sageduse muutmise. Juhendi sageduse muutmiseks leiab siit.  

Soovin pakkumist!
Sinu nimi
Telefon
E-mail
1 / 3

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, nõustud küpsiste kasutamise põhimõtetega. Vaata, kuidas küpsistest loobuda siit.