fbpx
Esileht
Viasati uus nimi on TVPlay Home!

TVPlay Home

18.  septembril, uuendas meediagrupp All Media Baltics oma brändiportfelli ja lansseeris innovatiivse digimeedia platvormi, mis muudab Baltikumis telesisu vaatamise võimalusi. Uue platvormi vahendusel jõuab kvaliteetne videosisu vaatajani erinevates seadmetes ja erineval viisil. TVPlay on aga uus katusebränd, mis kõiki neid uusi võimalusi ja teenuseid ühendab. Uue tehnoloogia arendamisesse on investeeritud üle 15 miljoni euro.

Rõhk HD pildikvaliteedil

Väga suur osa investeeringutest on läinud videosisu kvaliteedi tõstmiseks. Juunist alates on ettevõte toonud televaatajani uusi HD pildikvaliteediga telekanaleid, sealjuures tõstnud kõigi AMB omakanalite võimekust edastada kõrgkvaliteetset pilti. Uuendusi tuleb veel.

Uus brändiportfell – osa laiemast strateegiast

Uuendatud brändiportfelli katusebrändiks on TVPlay, mis ühendab kõik erinevad All Media Balticsi teenused.

Pierre Danon, All Media Balticsi tegevjuht: “Uuenduskuur on osa strateegilisest muutusest, mis algas juba 2017. aasta sügisel. Selle eesmärgiks on viia All Media Baltics oma arendustes tulevikku, kus vaatajal on võimalik kvaliteetset videosisu nautida erinevate, kuid seotud platvormide vahendusel. Seetõttu oleme investeerinud rohkem kui 15 miljonit innovatsiooni, uutesse tehnilistesse seadmetesse, olemasolevate teenuste edasiarendamisse ja uute väljatöötamisse. Vahetult enne jõule saavad uute ja põnevate võimalustega tutvuda ka meie televaatajad.“

Uusi brände on tutvustanud mitmed All Media Balticsi gruppi kuuluvad Baltikumi ettevõtted. Suurim satelliittelevisiooni edastaja Viasat on nüüdsest TVPlay Home. Reklaamivaba voogedastuskeskkond Viaplay on nüüd TVPlay Premium. Veebipõhine videoplatvorm TV3Play sai nimeks TVPlay ja spordikanal Viasat Sport Baltic TVPlay Sports.

TVPlay saab olema kõikjal kättesaadav

Danoni sõnul koondab ühine platvorm kõiki All Media Balticsi teenuseid. Reklaamipõhine videolaenutus AVOD (TVPlay) on juba praegu kättesaadav nii veebis kui mobiilirakenduse vahendusel ja enne jõule lisanduvad kuutasuline videolaenutus SVOD (TVPlay Premium) ning otseülekandeid edastavad kanalid. Järgmise aasta alguses tutvustame ka filmilaenutust (TVOD), kust saab filme vaatamiseks tellida ühekaupa. Samuti on tulemas mobiilisõbralikud populaarsed lühivideod, millele seni AMB pole erilist rõhku pannud.

Danon: “Enne jõule tutvustame vaatajatele uusi põnevaid lahendusi, mis näiteks Androidi digiboksi ja erinevate videolaenutuste sisu ühtsele platvormile integreerimisel võimaldab vaatajal nautida suurelt ekraanilt kõrge pildikvaliteediga sisu.“

Strateegiline koostöö mobiilioperaatoritega

Danon: “Nutiseadmed on meie pikaajalise strateegia üks võtmepunktidest, sest praeguse aja trend vaadata videosisu väikestelt ekraanidelt on uskumatult populaaseks osutunud. Seetõttu tutvustame täna meediatööstuses uut lähenemist, sealjuures tihedat koostööd kohalike mobiilioperaatoritega, kelle abil on meil võimalik oma eristuvat sisu paremini laia vaatajaskonnani viia.”

All Media Balticsi koostööpartneriteks on hetkel Bite ja Tele2, kuid samuti on käimas läbirääkimised teiste võimalike partneritega.

TVPlay Home nüüd uues kuues

Väga palju uuendusi on tehtud satelliittelevisiooni klientide heaks. Uutesse digiboksidesse on lisatud OTT (over-the-top) võimekus, mis tähendab, et TVPlay Home kliendid saavad nüüdsest kasutada järelvaatamisteenust ja videolaenutust. Veelgi enam, uue mobiilirakendusega saavad kliendid oma lemmiksisu vaadata ka liikvel olles – nii mobiilist kui tahvelarvutist.

Uus ajastu kohalikus meediamaastikus

Priit Leito, All Media Eesti tegevjuht: “Nüüdseks on sellest juba peaaegu aasta, kui alustasime uute investoritega küllaltki ambitsioonika muudatusteplaani elluviimist. See ei muuda vaid All Media Balticsit, vaid kogu Eesti turgu. Praeguseks lansseeritud uuendused võimaldavad meil pakkuda esmaklassilisi teenuseid, millest võidavad kõige rohkem televaatajad, kes saavad vaadata just neile meelepärast sisu viisil, mis neile kõige paremini sobib. Reklaamiostjad on samuti paremas positsioonis, sest neile avanevad uued võimalused ja suurepärased digitaalsed andmed. Soovin tänada oma Eesti meeskonda, kelle pühendumuse ja raske tööga suutsime nii palju ja nii kiiresti ellu viia.”

All Media Baltics alustas strateegiliste muudatustega kohe pärast seda, kui uueks omanikuks sai rahvusvaheline varahaldusettevõte Providence Equity Partners. Meediagruppi kuuluvad ainuüksi Eestis telekanalid TV3, 3+, TV6, raadiojaamad Power Hit Radio ja Star FM, videokeskkond TVPlay, uudiste- ja meelelahutusportaal tv3.ee, satelliittelevisioon TVPlay Home, reklaamivaba voogedastuskeskkond TVPlay Premium ja SmartAD.

1 / 3

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, nõustud küpsiste kasutamise põhimõtetega. Vaata, kuidas küpsistest loobuda siit.