fbpx
Esileht
Uued põnevad telepaketid!

TVPlay Home uued põnevad telepaketid seovad satelliit-tv teenused internetipõhise televisiooni võimalustega! Telekanalite otseeetris vaatamisele lisaks saab meie uute pakettidega saateid endale sobival ajal järele vaadata ning mobiiliäpiga on kogu meelelahutus kõikjal kaasas. Lisaks saab nii telerist kui mobiiliäpist tasuta vaadata videomaailma, kust leiab üle 5000 filmi ja sarja igale maitsele!

Valikus on kolm uut paketti: Starter, Kodu ja Kodu+! Meie uute telepakettidega liitujatele on 1. kuu tasuta ja lisaks saad ka seadmed (satelliitantenn, hübriid-digiboks) ning paigalduse tasuta!

 

Kodu+ pakett on suurima kanalite arvuga üle õhu leviv pakett Eestis, sisaldades kõike, millest üks meelelahutusnautleja rõõmu võiks tunda. Kodu+ pakett sisaldab kõiki meie lisakanaleid ning lisaks võimalust internetis wwww.tvplaypremium.ee keskkonnas reklaamivabalt filme, saateid ja sarju vaadata. Kodu+ paketi kanalivaliku leiad siit!

 

Kodu pakett sisaldab mitmekülgset meelelahutust igale vanusele ja maitsele. Kanalivalikust leiad populaarsed filmi-, spordi-, uudiste-, laste-, teadus- ja loodussaadete kanalid ning loomulikult Eesti ja Vene kanalid. Kodu paketi kanalitega saad tutvuda siin!

 

Starter pakett sisaldab valikut peamistest meelelahutuskanalitest. Siit leiad kõik populaarsed eesti telekanalid, laste lemmikud Kidzone ja Nickelodeon, tõsielusaadetele ja uudistele pühendunud kanalid, elustiilikanalid ja populaarsed vene kanalid. Lisaks on paketis filmikanal TV1000.  Kanalivalikut näed siit!

 

Kõikidele pakettidele on võimalik lisada ka piiramatu 4G internet koos tasuta ruuteriga!

 

Võta uus pakett nüüd ja võid võita iPadi, 55″ televiisori või tasuta telepaketi terveks aastaks! Tutvu kampaania tingimustega siin!

 

Ära jäta võimalust kasutamata ning saada meile oma kontaktid (paremal asuva vormi kaudu). Helistame Sulle tunni aja jooksul tagasi (E-P 9:00-20:00) ja teeme personaalse pakkumise!

 

Soovin pakkumist uutele telepakettidele!
Nimi
Telefon
E-mail
Soovin pakkumist paketile:
Lisainfo ja kommentaarid1 / 3

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, nõustud küpsiste kasutamise põhimõtetega. Vaata, kuidas küpsistest loobuda siit.