fbpx
Esileht
Uued põnevad telepaketid!

TVPlay Home uued põnevad telepaketid seovad satelliit-tv teenused internetipõhise televisiooni võimalustega! Telekanalite otseeetris vaatamisele lisaks saab meie uute pakettidega saateid endale sobival ajal järele vaadata ning mobiiliäpiga on kogu meelelahutus kõikjal kaasas. Lisaks saab nii telerist kui mobiiliäpist tasuta vaadata videomaailma, kust leiab üle 5000 filmi ja sarja igale maitsele!

Valikus on kolm uut paketti: Starter, Kodu ja Kodu+! Meie uute pakettidega saad ka seadmed (satelliitantenn, hübriid-digiboks) ning paigalduse tasuta! Kõikidele pakettidele on võimalik lisada ka piiramatu 4G internet koos tasuta ruuteriga!

 

Kodu+ pakett on suurima kanalite arvuga üle õhu leviv pakett Eestis, sisaldades kõike, millest üks meelelahutusnautleja rõõmu võiks tunda. Kodu+ pakett sisaldab kõiki meie lisakanaleid ning lisaks võimalust internetis wwww.tvplaypremium.ee keskkonnas reklaamivabalt filme, saateid ja sarju vaadata. Kodu+ paketi kanalivaliku leiad siit!

 

Kodu pakett sisaldab mitmekülgset meelelahutust igale vanusele ja maitsele. Kanalivalikust leiad populaarsed filmi-, spordi-, uudiste-, laste-, teadus- ja loodussaadete kanalid ning loomulikult Eesti ja Vene kanalid. Kodu paketi kanalitega saad tutvuda siin!

Soovi korral saab Kodu paketile lisaks võtta täiskasvanute kanalid või HD Pluss kanalid.

 

Starter pakett sisaldab valikut peamistest meelelahutuskanalitest. Siit leiad kõik populaarsed eesti telekanalid, laste lemmikud Kidzone ja Nickelodeon, tõsielusaadetele ja uudistele pühendunud kanalid, elustiilikanalid ja populaarsed vene kanalid. Lisaks on paketis filmikanal TV1000.  Kanalivalikut näed siit!

Soovi korral saab Starter paketile juurde tellida filmikanalid, spordikanalid, HD Pluss kanalid või täiskasvanute kanalid!

 

Võta uus pakett nüüd ja võid võita iPadi, 55″ televiisori või tasuta telepaketi terveks aastaks! Tutvu kampaania tingimustega siin!

 

Järelvaatamine

Tavaliselt on ju ikka nii, et just siis, kui oled kööki võileiba läinud tegema, lüüakse jalgpallikohtumises värav… või lemmiksarja uue osa ajaks ei jõua kuidagi läbi ummikute koju. Selle pärast ei pea Sa enam muretsema, sest saad ise otsustada, millal saated ja filmid hakkavad ning soovi korral saad neid kasvõi mitu korda järele vaadata! Järelevaatamise kasutamiseks on vajalik internetiühendus.

Loe järelvaatamise kohta lisaks siit.

 

Mobiiliäpp

TVPlay Home rakendus ehk lihtsamalt öeldes mobiiliäpp annab Sulle võimaluse vaadata telefonis ja teistes nutiseadmetes kõiki Sinu paketis olevaid telekanaleid. Nii saad oma lemmiksaateid ka kodust väljas olles nautida. Samuti pakub rakendus telekanalite järelvaatamise võimalust – saad vaadata saateid, sarju ja filme endale sobival ajal ja olenemata telekavast. Lisaks on nutiseadmes saadaval Videomaailm populaarseimate telesaadetega. Vaata siis kui Sulle sobib ja seda, mida Sa parasjagu soovid!

Loe mobiiliäpi kohta lisaks siit!

 

Videomaailm

Teleris ja mobiilirakenduses saate lisaks telekanalitele valida huvitavaid filme, saateid ja sarju ka reklaamivabast Videomaailmast. Mõnikord juhtub ikka, et ühestki kanalist ei tundu tulevat just seda õiget filmi ega sarja ning ei teagi, mida vaadata. Enam seda muret ei ole, kuna uuest Videomaailmast saad leiab igaüks endale miskit põnevat! Videomaailma kasutamiseks on vajalik internetiühendus.

 

Ära jäta võimalust kasutamata ning saada meile oma kontaktid (paremal asuva vormi kaudu). Helistame Sulle tunni aja jooksul tagasi (E-P 9:00-20:00) ja teeme personaalse pakkumise!

 

Teised pakkumised
Soovin pakkumist uutele telepakettidele!
Nimi
Telefon
E-mail
Soovin pakkumist paketile:
Lisainfo ja kommentaarid1 / 3

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, nõustud küpsiste kasutamise põhimõtetega. Vaata, kuidas küpsistest loobuda siit.