fbpx
Esileht
Võida reis kahele Istanbuli UEFA Super Cupile!

Kas tahad lennata Istanbuli tipptasemel jalgpalli vaatama? Maailmakuulsaid kultuurimälestisi külastama? Rikkalikku Türgi kööki nautima? Võta parimate spordikanalitega TVPlay Home telepakett ja võida reis kahele UEFA Superkarikale!

14. augustil selgub Türgi pealinnas Istanbulis Euroopa jalgpallimaailma hetkevalitseja! Kohtuvad Meistrite Liiga võitja Liverpool ja Euroopa Liiga võitja Chelsea!

TVPlay Home loosib 31. juulil välja 2 reisi kahele – üks uute ja teine olemasolevate klientide vahel! Auhind sisaldab Turkish Airlines otselende, majutust luksuslikus hotellis ja VIP-pileteid Sulle ja Su kaaslasele suurele jalgpallilahingule! Istanbulis jätkub tegevust kõigile!

 

Loosis osalemiseks võta TVPlay Home uus telepakett! Heade telekanalite ja kvaliteetse telepildiga otse sattelliidilt, mis ei sõltu kaabli olemasolust ega mobiilimastidest. Hea õnne korral saad üht vingeimat spordi tippsündmust nautida Türgis kohapeal.

Teleteenusega liitumiseks helista meile 698 9000 või jäta oma kontaktid ja helistame Sulle ühe tööpäeva jooksul tagasi!

Starter pakett sisaldab peamiseid meelelahutuskanaleid. Siit leiad kõik populaarsed Eesti telekanalid, laste lemmikkanalid, tõsielu- ja uudistekanalid, elustiilikanalid ja populaarsed Vene kanalid. Lisaks saad tasuta ja ilma reklaamideta vaadata ligi 6000 filmi ja saadet meie videomaailmast. Kanalivalikut näed siit! Starter paketi kuutasu vaid 12,99€. Seadmed (digiboks ja satelliitantenn) ning paigaldus TASUTA!

 

Liitu kohe ja saad Starter telepaketiga kaasa parimad filmi- või spordikanalid 2 aastaks TASUTA!

Spordikanalid

 

Filmikanalid

  

Helista meile 698 9000 või jäta oma kontaktid ja helistame Sulle ühe tööpäeva jooksul tagasi!

Loosis osalevad ka TVPlay Home Kodu ja Kodu+ paketiga liitujad.

Kui oled juba TVPlay Home klient, siis loosis osalemiseks:

a) vaheta oma olemasolev pakett uue vastu (Starter, Kodu, Kodu+)

b) kui sul juba on uus telepakett, siis uuenda oma andmeid iseteeninduses, helistades klienditeeninduse numbril 698 9000 või külastades meie esindusi.

KAMPAANIA TINGIMUSED1

Võta TVPlay Home telepakett!
Nimi
Telefon
E-mail

Lisainfo ja kommentaarid


1 / 3

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, nõustud küpsiste kasutamise põhimõtetega. Vaata, kuidas küpsistest loobuda siit.