Esileht
Lisateenused
4G WIFI

4G WIFI

Koostöös mobiilioperaatoritega Elisa ja Tele2 pakume hõbepaketi, kuldpaketi ja teemantpaketi klientidele mobiilse interneti teenust. Mobiilne internet võimaldab kasutada internetti kõikjal mobiilside levialas nii laua- ja sülearvutiga.

Võimalusi 4G interneti kasutamiseks on kaks:

4G internet koos ruuteriga võimaldab 4G internetti jagada üle kogu maja (wifi).
Ühendades mälupulgasuuruse modemi arvutiga, on võimalik kasutada mobiilset internetti kõikjal üle Eesti.

Kasutajale tähendavad 4G kiirused paremat online multimeediakogemust. Andmed liiguvad kiiremini ja isegi kõrgema kvaliteediga videote allalaadimine võtab vähem aega. Just videopildil ongi 4G kiiruste kontekstis oluliselt suurem roll – suurenenud kiirustel on mugavam kasutada videostriimi, ehk video või TV vaatamise võimalust otse internetist või videokonverentsi pidamist üle mobiilse interneti.

Laadimiskiirus (alla/üles) Mahupiirang Seade Seadme maksumus Lepinguperiood Kuutasu
Piiramatu 60 GB Ruuter Tasuta 24 kuud 15 €
Piiramatu 100 GB Ruuter Tasuta 24 kuud 21 €
Kuni 30 Mbit/s; 10Mbit/s piiramatu Ruuter Tasuta 24 kuud 25 €
Kuni 50 Mbit/s; 10 Mbit/s 50 GB Ruuter Tasuta 24 kuud 15 €

Hea teada!

  • Meie mobiilne internet on mõeldud vaid Eesti-siseseks kasutuseks;
  • ​Mobiilne internet ei sobi tegevusteks, millega kaasnevad suuremahulised ja pidevad andmesidesessioonid häirides seega kõikide ülejäänud klientide normaalset andmesidekasutust;
  • Teisi kliente häirivaks kasutusviisiks loeme olukorra, kus klient kasutab mobiilset internetti eelkõige tegevusteks, milleks see pole ette nähtud – näiteks illegaalsete filmide allatõmbamiseks;
  • Kui klient ei tarbi teenust eesmärgipäraselt, kasutades mobiilset internetti ebamõistlikes kogustes ja kui kalendrikuu kasutatav paketipõhine andmesidemaht täitub, piiratakse mobiilse andmeside kasutamist kuni kalendrikuu lõpuni. Kalendrikuu algab kuu esimese päevaga ja lõppeb kuu viimase päevaga.
  • ​Kui klient kasutab mobiilse interneti SIM-kaarti muude teenuste, kui mobiilne internet kasutamiseks (sh eritariifsetele info- või teenusnumbritele helistamine või sõnumite saatmine) on meil õigus esitada tarbitud teenuste eest kliendile arve.
Soovin pakkumist!
Sinu nimi
Telefon
E-mail
1 / 3

Sisesta oma andmed ja soovid.

Sinu nimi
Telefon
E-mailTeade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, nõustud küpsiste kasutamise põhimõtetega. Vaata, kuidas küpsistest loobuda siit.