fbpx
Esileht
Mart Seim: koht homme algava MM-i esikuuikus oleks väga hea
01/11/2018

Mart Seim: koht homme algava MM-i esikuuikus oleks väga hea

Ainsa Eesti sportlasena tänavusel tõstmise MM-il osalev Mart Seim on vahetult enne suurvõistluse algust pidanud tegelema ka terviseprobleemidega.

„Seljavigastus on seganud mind terve selle aasta, nüüd olen mõned päevad Eestis ravi saanud ja on nõks parem,“ ütles Seim TV Play Sportsile.

„Kahjuks on see nii jah, et iga asi, mis segab, võtab mõne kilo vähemaks, aga eks paistab. Praeguse seisuga oleksin kohaga esikuuikus täitsa rahul,“ lisas Seim.

Tõstmise MM toimub sel aastal Türkmenistani pealinna Ashgabati ülimalt toretsevas olümpiakeskuseks nimetatavas spordikompleksis. Rahvusvaheline alaliit on võtnud kasutusele ka uued kehakaalud ning see on ka esimeseks 2020. aasta Tokyo suveolümpia valikturniiriks.

Mart Seim võistleb kehakaalus +109 kg MM-i viimasel päeval, 10. novembril. Kõige suuremate meeste võistlus algab kell 14.30.

Tõstmise MM-i otseülekandeid näeb telekanalites TVPlay Sports ja Sports Pluss ning voogedastusteenusega TVPlay Premium alates homsest, 2. novembrist.

1 / 3

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, nõustud küpsiste kasutamise põhimõtetega. Vaata, kuidas küpsistest loobuda siit.