header_bg tickets

TÄIDA VÄLJAD


Oma andmete sisestamisega nõustun saama pakkumist AS TV Play Balticsilt. Olen lugenud ning nõustun privaatsustingimustega.

Õues on must… aga Sinu kodus on parimad sarjad ja filmid, ülipõnevad spordiülekanded, Hollywoodi kassahitid ja palju muud! Liitudes KOHE saad osa MUSTA REEDE KUU superpakkumisest ja naudid teleteenust 3 kuud TASUTA.

1

Kvaliteetseim telepilt läbi satelliidi, mis ei sõltu mobiililevist või kaabli olemasolust!

2

Populaarseimad kodumaised kanalid ning parimad filmi- ja spordikanalid

3

6000+ filmi, sarja videomaailmas täiesti TASUTA ja ilma reklaamideta

4

TVPlay Premium tasuta kaasa ehk lisaks veel sadu filme ja sarju ka arvutis/nutiseadmes

ticket

TVPlay Home on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega teenusepakkuja, sest meie hinnad on mõistikud ning läbi satelliidi edastatav telepilt on ülikvaliteetne. Lisaks, pakume turu parimate hulka kuuluvat spordi- ja filmikanalite valikut.

Meie spordikanalitelt näed NBA, UEFA Meistrite liiga, Inglismaa kõrgliiga, DFB ja palju teiste spordiliigade otseülekandeid – pakume kõike, mida üks tõeline spordisõber hindab HD kvaliteedis ja eestikeelsete kommentaaridega!

Meie filmikanalitel linastub iga aasta üle 300 uue filmi, saad nautida parima valikuga filmikanalit TV1000 Premiumi, mis on rekaamivaba ja eestikeelsete subtiitritega. Lisaks pakume TV1000, TV1000 Action ja TV1000 Russkoje Kino kanaleid. Seega, vahet pole, et õues on must – meie filmikanalid pakuvad nii palju põnevaid elamusi, et õue minema ei peagi.

Helista meile kohe 698 9000 või jäta oma kontaktid ja teeme Sulle parima pakkumise!

white_triangle_right
starter

NOVEMBER

TASUTA

DETSEMBER

TASUTA

JAANUAR

TASUTA

stamp

Liitu JUBA TÄNA, sest vaid nii saad osa meie MUSTA REEDE KUU PAKKUMISEST ja ei pea kolme kuu eest mitte midagi maksma. Loe lähemalt kampaania tingimustest.

 

Liitu meie Starter, Kodu või Kodu+ paketiga ja naudi parimat meelelahutust ning pildikvaliteeti, kusiganes Sa elad, ka kaugeimas Eestimaa paigas.

Parimad filmi- ja spordikanalid

sport_channels

Palju teisi telekanaleid

film_channels

Liitu KOHE ja MAKSAD ALLES UUEL AASTAL! Helista või kirjuta meile juba täna ja veendud ise, et teist nii head pakkumist turul ei ole.

LIITUMINE ON LIHTNE

offer

Jäta oma andmed või helista
698 9000

offer

TEEME SULLE PAKKUMISE, MILLEST ON RASKE KEELDUDA

offer

KÕIK VAJALIKUD SEADMED ANNAME JA PAIGALDAME TASUTA

offer

NAUDI PARIMAID TELEKANALEID

bottom_left_triangle

SOOVID KA INTERNETTI?

Videomaailm, järelvaatamine ja TVPlay Premium vajavad interneti ühendust. Kõikidele pakettidele on võimalik lisada piiramatu 4G internet. Võttes meilt interneti, saad ruuteri kaasa tasuta!

Helista meile 698 9000 või jäta oma kontaktid ja helistame Sulle ühe tööpäeva jooksul tagasi!

Kampaania tingimused