fbpx
Esileht
TV1000 Premium filmikanal on sünnipäeva puhul nähtav tasuta!
11/04/2019

TV1000 Premium filmikanal on sünnipäeva puhul nähtav tasuta!

Filmikanal TV1000 Premium tähistab 15. aprillil oma 11. sünnipäeva ning selle puhul on kanal kõikidele TVPlay Home klientidele 12-15. aprill nähtav täiesti tasuta – ka siis, kui see Sinu kanalipaketti ei kuulu!

“Ainult filmidele pühendunud reklaamivaba telekanal TV1000 Premium on teleesilinastanud üheteistkümne aasta jooksul peaaegu 2000 erinevat filmi. TV1000 Premiumist leiab filme igale maitsele – täispikad filmid ja animatsioonid kõige pisematele: „Paddingtoni seiklused 2“, „Lego Batman Film“, „Käsna-Kalle Kantpüks“, väärtfilmid: „Kõiksuse teooria“, „Imelaps“, „Kogu Maailma Raha“ ja suured Hollywoodi kassahitid nagu „Võimatu missioon: Salajane rahvas“, „Kong: Pealuu saar“, „Mees rongis“, „Wonder Woman“. Kõik filmid on varustatud eestikeelsete subtiitritega ning täispikad animatsioonid ja lastefilmid on otseloomulikult eesti keeles,” kommenteerib Martin Rungi, All Media Eesti partnersuhete juht.

Egle Saidla, TVPlay Home teeninduskvaliteedi juht lisab: “TV1000 Premium on meie klientide üks lemmikkanalitest! Iganädalased filmide esilinastused ja mitmekülgne valik häid filme ilma reklaamipausideta, on põhilised argumendid, miks seda filmikanalit armastatakse. TVPlay Home kliendid leiavad TV1000 Premium HD kanali positsioonilt 106.”

1 / 3

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, nõustud küpsiste kasutamise põhimõtetega. Vaata, kuidas küpsistest loobuda siit.