fbpx
Esileht
Kontakt
TVPlay Home

TVPlay Home (endine Viasat) on Baltikumi juhtiv satelliit-digitelevisiooni pakkuja. Meie kanaleid vaatab rohkem kui 70 miljonit inimest 21 riigis. Meie vahendusel näeb Eestis enam kui 50 erinevat telekanalit kohalikest kuni maailma filmi-, tõsielu-, uudiste-, laste- ja spordikanaliteni. Lisaväärtusena pakume oma klientidele ka interaktiivseid lisavõimalusi nagu järelvaatamine, voogedastuskeskkonna TVPlay Premium reklaamivaba videosisu otse teleriekraanil ning telekanalid ja voogedastus äppi kaudu nutiseadmetes. Vaadata võid nii nagu Sulle sobib – televiisori, sülearvuti, tahvli või nutitelefoni vahendusel ja otseeetris või just sel ajal kui soovid.

 

TVPlay Home’ga on võimalik kaasa elada laiale valikule kvaliteetsele tele- ja videosisule ning seda olenemata seadmest ja asukohast. Ettevõte toodab ise populaarset filmikanalit TV1000 Premium ning alates aastast 2009 ainsat eestikeelset spordikanalit TVPlay Sports, millele eelmisel aastal lisandus sõsarkanal TVPlay Sports+. TVPlay Home’i omakanaleid edastatakse ka Eesti suuremates kaabelvõrkudes. TVPlay Home kuulub All Media Baltics (AMB) gruppi koos digitaalse platvormiga TVPlay, TVPlay Premium (endine Viaplay), telekanalitega TV3, TV6, 3+, TVPlay Sport, raadiojaamadega Star FM, Power Hit Radio, Volna, veebireklaami tootjaga All Media Digital ja meediaettevõttega Buduaar Meedia.


1 / 3

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, nõustud küpsiste kasutamise põhimõtetega. Vaata, kuidas küpsistest loobuda siit.