fbpx
Esileht
Uus Inglise jalgpalli kõrgliiga hooaeg on taas intriigirohke
12/08/2019

Uus Inglise jalgpalli kõrgliiga hooaeg on taas intriigirohke

Jalgpallipidu tuleb taas külla! 9. augustil algas maailma kõige populaarsema jalgpalliliiga 28. hooaeg.

Eelseisev hooaeg toob jalgpallisõpradeni üle 200 Inglise kõrgliiga kohtumise otseülekandes TVPlay Sports ja TVPlay Sports+ kanalitel ning voogedastusplatvormil TVPlay Premium.

 

Sel aastal kaitseb taaskord tiitlit Manchester City, kes on teist aastat järjest riigi tugevaim klubi. Jalgpalliekspertide sõnul saab võitlus meistritiitlile olema taaskord tuline. Eelmisel hooajal jäi Liverpool teiseks vaid 1 punktiga. Londoni meeskond Tottenham Hotspur võib samuti tiitliheitlusesse sekkuda, 2018-2019 hooaja lõpetasid nad neljandana. Kuus tugevaimat klubi on tõenäoliselt tugevas võitluses top 4 kohtade peale, mis garanteerib pääsu UEFA Meistrite Liigasse. Inglise kõrgliigas näeme kolme uut tulijat. Norwich City ja Birminghami Aston Villa on elitaarses seltskonnas tagasi pärast kolme aastat, Sheffield Unitedit näeme lausa pärast 12 aastat. Need kolm meeskonda asendavad Cardiff City, London Fulham ja Huddersfield Towni, kes peavad oma mange jätkama madalamas liigas. Sel hooajal kasutatakse esimest korda VAR ehk videokohtuniku süsteemi. Esmakordselt on kavas ka kahenädalane paus mängudest 9.-21. veebruarini. 28. hooaeg lõpeb 17. Mail 2020.

Viimasel hooajal olid Inglismaa klubid mõlemas Euroopa tugevaima liiga finaalis. Liverpool ja Tottenham Hotspur kohtusid UEFA Meistrite Liiga finaalis ning Arsenal Chelseaga UEFA Euroopa liiga finaalis. All Media Baltics omandas meediaõigused Inglise kõrgliiga näitamiseks Eestis, Lätis ja Leedus järgmisel kolmel hooajal: 2019/20 kuni 2021/22. Eelseisev hooaeg toob jalgpallisõpradeni üle 200 Inglise kõrgliiga kohtumise otseülekandes TVPlay Sports ja TVPlay Sports+ kanalitel ning voogedastusplatvormil TVPlay Premium. Eelmisel hooajal näitas TVPlay Sports oma kanalitel 204 kõrgliiga mängu, millest 203 otseülekandes. Eestis oli populaarseim hooaja avamatš Manchester Unitedi ja Leicester City vahel. Jalgpallikohtumisi näitatakse “pikendatud nädalavahetustel” – reede õhtust esmaspäeva õhtuni. Sel nädalal näeme kuut matši.

 

Laupäeval, 17. augustil

14.20 Arsenal – Burnley

16.50 Southampton – Liverpool

19.15 Manchester City – Tottenham Hotspur

 

Pühapäeval, 18. augustil

15.50 Sheffield United – Crystal Palace

18.15 Chelsea – Leicester City

 

Esmaspäeval, 19. augustil

21.50 Wolverhampton Wanderers – Manchester United

 

Inglise kõrgliiga jalgpallikohtumisi näed TVPlay Sports ja TVPlay Sports+ telekanalitel ning voogedastusteenusega TVPlay Premium.

1 / 3

Teade edukalt edastatud

Sinu kiri on edastatud, täname!

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kasutuskogemust. Kui jätkad meie lehekülje kasutamist, nõustud küpsiste kasutamise põhimõtetega. Vaata, kuidas küpsistest loobuda siit.